JABUKA – JEDINSTVO N.BEČEJ 28:25 (11:14)

ISKLJUČENJA: JABUKA 2 MIN.; JEDINSTVO 4 MIN.

JABUKA: Jandrić, Pešić 4, Mirjanić , Rakić 7(4), Pavić , Trajković, Vitas, Petrović,

Radovanović, Krstevski 2, Brzevski 3, Jovanovski 4 , Milenković 4,Groza , Peško 4, Breti.

JEDINSTVO: Ristić J. 1, Usić, Vujackov 6, Dujin, Antonović 11, Ristić S., Macura 1, Fodok,

Nešić, Dragaš, Govorčin 1, Spasojev 5, Dakić, Radanović, Jelicki.

IGRAČ UTAKMICE: MIROSLAV JOVANOVSKI (JABUKA)

Važna pobeda Jabuke nad favorizovanom ekipom Jedinstva. Gostujući rukometaše koji vode borbu za prvo mesto došli su po bodove na terenu gde još niko nije slavio već dve godine. Puleni Žikice Milosavljevića u prepunoj svojoj hali dobro su otvorili meč i u prvih dvadesetak minuta kontrolisali rezultat, ali nikako nisu mogli da se rezultatski odlepe. Poslednju trećinu prvog poluvremena gosti prave seriju od 5:0 i na poluvremenu odlaze sa prednošću od +3.  Kada su početkom drugog dela gosti poveli 16:11 činilo se da će bodovi otići u N. Bečej. Međutim domaći rukometaši se tada bude, predvođeni svojim najboljim igračem Jovanovskim i nošeni vernom publikom, preokreću rezultat u svoju korist. Do kraja je viđena neizvesna završnica u kojoj su rukometaši Jabuke došli do značajne pobede. U domaćoj ekipi pored Jovanovskog koji je postigao 4 pogodaka i znalački upošljavao svoje saigraće na visini su bili i Rakić, Pešić, Milenković i Peško. Kod gostiju svakako najbolji Antonović, Vujackov i Spasojev.